TELEFON:
+420 543 251 001
+420 602 538 265

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
Staré náměstí č. 20
619 00 Brno - Přízřenice

NAŠE SLUŽBY


SUCHÁ VÝSTAVBA - SÁDROKARTONÁŘŠKÉ PRÁCE

NABÍZÍME:


  • Veškeré sádrokartonové konstrukce systému KNAUF a RIGIPS, včetně požárních, akustických a bezpečnostních konstrukcí
  • Minerální podhledy AMF Thermatex vč. požárních a akustických podhledů
  • Akustické podhledy a obklady ECOPHON
  • Minerální a akustické podhledy Armstrong a Rockfon
  • Konstrukce z desek Fermacell

CERTIFIKÁTY:


RockfonFermacellAMFArmstrongKnaufRigips


Občanské stavby

Výstavba a rekonstrukce bytových domů, jejich podkroví, fasád, střech a oplocení. Kompletní stavba na klíč včetně interiérů, kuchyňských linek, zpevněných ploch a inženýrských sítí.

Administrativní budovy

Výstavba a rekonstrukce administrativních budov, kanceláří, recepcí vč. fasád, sedlových a plochých střech, hliníkových prosklených příček, rozvodů ZTI, UT, VZT a klimatizace. Dodávka a montáž zdvojených podlah, koberců, vinylů, PVC a laminátových podlah.

Logistické haly

Výstavba logistických hal z ocelových či prefabrikovaných konstrukcí vč.opláštění, střešního pláště, administrativních vestavků, betonových, drátkobetonových a epoxidových podlah, ocelových schodišť, ramp, zábradlí, žebříků, rozvodů ZTI, UT, VZT, klimatizace, příjezdových komunikací.

Suchá výstavba

Veškeré SDK práce - SDK příčky, bezpečnostní příčky, předsazené stěny, podkroví, akustické podhledy a obklady, SDK a minerální podhledy, obklady sloupů, suché podlahy, světelné rampy a kry, požární příčky a podhledy, speciální konstrukce suché výstavby.

Rodinné domy

Novostavby, rekonstrukce, dostavby, přístavby a obytná podkroví rodinných domů. Zateplování, zhotovení probarvených fasádních omítek. Provádění hrubých staveb či dodávka na klíč včetně ZTI, UT, VZT a klimatizace.

Zpevněné plochy a venkovní úpravy

Zpevněné plochy - asfaltové, štěrkové, ze zámkové dlažby, rekonstrukce zpevněných ploch, dodávka a montáž obrubníků, chodníků, stavba opěrných zídek z pohledového betonu a kamene, dodávka a montáž oplocení z tvárnic, plotových panelů. Zhotovení inženýrských sítí, veškerých přípojek.

Bytová jádra

Zděná, sádrokartonová bytová jádra, dodávka a montáž obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů, vnitřních i vchodových dveří, nové rozvody vody, topení a elektřiny, kompletní rekonstrukce bytů.

Interiéry

Prosklená zábradlí, přestavitelné prosklené příčky, obklady vnitřních stěn dřevem, cihelnými či betonovými pásky, keramickými obklady, mozaikou, podlahové krytiny, epoxidové stěrky, pohledové betony, sádrové omítky, rekonstrukce štukových stropů.

Copyright (c) ŠMAK s.r.o. 2018